Hlavní stránka / O nás

Filtrovat nabídku


Hledat inzerát podle parametrů

Cena

0 Kč - 1 700 000 Kč

Kontakt


  • (+420) 775 939 555
Chci ocenit les
Chci prodat les
Katastr nemovitostí

Poptávky


Dřevo les na Facebooku

O nás

drevo-les.cz je specializovaný inzertní portál, který se zaměřuje výhradně na inzerci biorealit. Cílem je soustředění maximální nabídky a poptávky těchto nemovitostí a tím podpořit rozvoj trhu se zemědělskou půdou v České republice. Nabízíme jedinečnou možnost efektivní bezplatné inzerce nemovitostí tohoto druhu. 

Prodej biorealit je velice specifická záležitost, zejména u lesních pozemků je potřeba velkých znalostí lesního hospodářství,  hospodářských osnov, dané lokality, momentální situaci na trhu se dřevem. Tyto veškeré záležitosti velmi ovlivňují ceny lesních pozemků a je důležité se v nich dobře orientovat. Díky tomuto není vhodné se orientovat na klasické realitní kanceláře, pro tyto jsou bioreality většinou pouze okrajovou záležitostí.

V případě jakýchkoliv dotazů nás určitě neváhejte kontaktovat, dokážeme poradit ve všech oblastech jak při prodeji lesních pozemků, popřípadně prodeje dřeva takzvaně nastojato, tak i v oblastech lesního hospodářství (LH). 

Díky velkému množství kontaktů za celou dobu našeho působení v lesnictví, jsme schopni pomoci při realizaci pěstebních i těžebních činností v LH. 

 

Bc. Tomáš Hedbávný DiS.
    jednatel společnosti